Anasayfa / Alışveriş / Tefal Titanium…

Tefal Titanium…

Mutfağımda kullandığım tava,tencerenin pek çoğu Tefal ‘dir… Daha doğrusu em uzun ömürlü evlenirken annemin tavsiyesi ile aldığım( annem bu işi biliyor) ürün Tefal…

Malum çocuklardan önce,kek,börek pişirirken gelen misafirlere,çocuklarla mutfak benim için keyfi olduğu kadan zaruri bir mevkii haline geldi.

Ek gıda dönemiyle birlikte, pişir,taşır, her gün taze olsun,kullandığımız tava,tencere,düdüklü tencere, gibi ürünler aynı zamanda sağlığa zarar vermeyen ürünler olsun derken, algıda seçiciliğiö bu konuda oldukça gelişti.

Geçen günlerde, Arda Türkmen ile MSA mutfak’ta birlikte Tefal Titanium Tava’yı deneyimleme fırsatı bulduğumda, birde Arda Türkmen gibi mutfak gurusundan Tefal’in sağlığa zararsız ve üstelik uzun ömürlü kullanımı vaat eden ürünlerini, “İyi ki Zamanında Annemi Dinlemişim.” dedim..

Tefal ‘in yeni ürünü Titanium tava ile birlikte yemek yapamdan evvel, Süt yakma deneyi yaptık ki,gerçekten görülmeye değerdi.

Arda Türkmen ,sütü,taşana kadar kaynattıktan sonra, suyun altına tuttuğunda sanki deri misali tava,süt kaymağını attı..

arda türkmen

Bu da demek oluyor ki, olası yemeğin yanma durumunda dahi, Tefal Titanium Tava’nın dibine yapışma veya yanma olasılığı yok.

Son olarak, tavanın tutacak kısmı ,dışından 2 vidalı olduğu için benim çok sık yaşadığım, tava kolunun vida gevşeme ve oynama problemide ortadan kalkıyor.

Check Also

3200b901-2c9a-4a07-961a-f073e1c06f5f-1.jpg

Kıbrıs Tatlısı.

Yaz gelmeden son düzlükte, bildiğim,sevdiğim ve denemek istediğim tüm tatlıları yapıyorım ki, şurada 15 gün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir