Kadın değer veren, destek veren her markanın ayrı bir önemi var benim nazarımda..

Sadece ticaret odaklı değil kadının emeğini,önemini anlamış buna yatırım yapmış her marka kazanmıştır zaten.

Vodafone da bu konuda oldukça fazla çalışma ve proje üretmiş, takdir edilesi büyük işlere imza atmış bir gsm operatörü..

İlk olarak, beni çok etkileyen, “Kırmızı Işık” projesi, şiddet gören kadınlar için geliştirilmiş ve olası şiddet durumunda sadece telefonunuzu sallamanız sayesinde daha önce belirlediğiniz 3 kişiye sinyal gönderip,yardım isteyebileceğiniz müthiş bir proje.

Ülkemizde son dönemde yaşananlar maalesef hepimiz tarafından biliniyor ve şiddet görmesek bile yaşanabilecek herhangi kötü bir durum in bile çok doğru düşünülmüş bir proje bence “Kırmızı Işık” …

İkinci olarak, “Önce Kadın” diyen Vodafone, ev kadınlarının üretmek ve ürettikleri ile kendi ayakları üzerinde durma idealleri için çalışmış, üstelik bu proje kapsamında, hastalığını yenmiş ve seramik sanatıyla 10.000 kadın arasında 1. Olmayı başarmış Rabia Öztürk’ün hikayesi çok etkileyici…

Son olarak, geçen günlerde sevgili Ezgi Mola moderatörlüğünde, Vodafone Marka ve Strateji Direktörü Ebru Özgüç , Vodafone sayesinde seramik sanatına gönül verip hayatının dümenini ele geçiren Rabia Özdemir ve Elif Doğan ile bir araya gelerek sohbet etme ve Vodafone ‘un kadınlar için geliştirdiği çok avantajlı ve bir o kadarda cezbedici tarifeyi tanıdık.

“Altın Kulüp” Vodafone ‘un yepyeni tarifesi ve oldukça kazançlı, A101 ‘den kontörlü hattınıza yükleyeceğiniz kontör sayesinde hafta içi her gün 12-16 arası ücretsiz görüşme yapabiliyorsunuz, aynı saatlerde sosyal medya kullanımıda oldukça avantajlı.

Yurtiçi ve Yurtdışı pek çok tarifesiyle son iki senede zaten oldukça tarifeler sunan Vodafone, “Altın Kulüp” ile yine ev kadınlarının bütçesine büyük katkıda bulunmuş bana kalırsa, her ay ödediğimiz fatura veya kontör ücreti düşünülecek olursa.. Üstelik tamda çocukların okulda olduğu ve bizim en çok sohbet imkanı bulduğumuz saatleri kapsayan bir kampanya olduğu düşünülürse ,sizce de çok avantajlı değil mi “Altın Kulüp” ?

Son olarak; “Kadınların Gücüne Güç Katıyoruz” manifestosu ile yola çıkan Vodafone ‘ u gönülden tebrik ediyorum.

Author

Write A Comment