Annelik, her çağda ve toplumda , en basit kurallarıyla aynı olsa da, değişen çağa ayak uydurmadan olmuyor aslında..

 

Evet, bebeklerimizin temelinde öz bakım ve ihtiyaçları neredeyse aynı olsa da, parmak izleri gibi, birbirinden farklı huyları hayatımıza yeni ihtiyaçlar katıyor ve günlük yaşantımızı nasıl şekllendiriyor..

Nasıl mı?

Şöyle ki, malumunuz aras , kolik bir bebek olarak doğup, ada ‘nın da henüz 1.5 yaşında olduğu dönemlerde, benim dışarı çıkıp alışveriş yapmak gibi bir lüksüm tam 1.5 sene olmadı..

Eşime sipariş verdim pek çok şeyi, fakat erkeklerin alışveriş zevki – en azından benim eşimini- öyle çok gelişmiş olmadığından , internet alışverşine ve e- ticaret sitelerine merak saldım doğrusu..

 

Şahsi alışverişim yanında , çocuklarla ilgili pek çok şeyi de butikbebe.com gibi internet sitelerinden temin eder oldum..

biraz önce bahsettiğim , hayatımızın çocuklara göre şekil alma  durumuza işte tam burada hasıl oldu hayatıma, şöyle ki, eskiden dokunmadan hiçbirşeyi alamayan ben , basbaya bağımlı oldum e-alışverişe..

Butikbebe.com tam da bu zamanlarda girdi hayatıma, bizzat kendine ait markaları ve özellikle sık sık yaptığı indirmlerle oldukça uygun ve keyifli alışveriş noktlarımdan biri oldu.

 

Bunun yanında, son çıkardığı, bebekler için olan ANGRYBİRDS serisi oldukça eğlenceli ve çok şeker, ben ikizler için sipariş vermek istiyorum ama hepsi o kadar güzel ki hangisini seçeceğime henüz karar veremedim. Malum bizim ikizlerde oldukça yaman çıktılar 🙂 Kendileri birer öfkeli kuş:)

 

Geçenlerde Butikbebe.com sitesinin sahibi ve yöneticileri ile de tanışınca kesin  karar verdim ki, bu sitenin sıcaklığı onlardan geliyor ve sizin için ufak bilgiler aldım kendilerinden, sitenin işleyişi ve indirimleri hakkında .. Buyrun bakın neler anlattılar ;

Butikbebe.com olarak yola çıktığımızda anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyoruz demiştik ve başlattık da.

 

Private shopping’de güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenirken kendimizden emindik ve 2010 yılında kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptıklarımızla siz değerli müşterilerimize de bunu kanıtlamış olduk. Yola çıktık diyoruz çünkü binlerce alışveriş sitelerinden farkımızı ortaya koyarken sizinle el ele yürümeyi hiç bırakmadık.

 

Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzde sizlere en iyiyi sunmaya çalışırken sizden de en iyi tepkileri almayı başardık. Ayrıcalıklı kampanyalarımızla herkesin istediği ürünlere sahip olmasını sağlarken ne annelerin ne de bebeklerin sağlığını göz ardı etmedik.

 

Çünkü Butikbebe.com olarak bu yola çıktığımızda amacımız en iyiyi en özel kişiye sunmak oldu. Ücretsiz üyelik avantajlarımızla seçkin markaları en iyi fiyatlarla sunmakla kalmadık, üyelerimize bir tıkla alışveriş keyfini yaşatmanın gururunu yaşadık ve yaşıyoruz. 365 gün alışveriş deneyimi sunan alışveriş kulübümüzde üyelerimiz yüzde 90’lara varan indirim fırsatlarından yararlanıyor ve yararlanmaya da devam edecek.

 

Her geçen gün sizler için kendimize yeni bir değer, siz değerli üyelerimize ise yeni bir artı katmaya devam ediyoruz. Güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenerek çıktığımız yolda, bize vermiş olduğunuz desteği karşılıksız bırakmayarak sizlerin karşısına yepyeni bir hizmet ile çıkıyoruz.

Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzün yanına, hizmet kalitemizi artırmak ve sizlere alternatif alışveriş alanı yaratmak adına Butikbebe.com sabit butikleri eklemiş bulunuyoruz. Yeni hizmetimiz ile artık kaçırdığınız kampanyalara üzülmeye son. İhtiyacınız olan her ürünü istediğiniz zaman bulma imkânı veren sabit butikler ile çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. Butikbebe.com sabit butiklerde günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

butik bebe

 

ANB11014RNK_2 ANB11016RNK_1 ANB73001EKR_1

 

ANB11004RNK_1

Author

1 Comment

  1. Merhabalar ben 9ay önce dogum yaptim 65 ile hamile kaldim 80 le dogum yaptim fakat suan 75 kiloyum kilolarimi birtürlp veremiorum cok bunalimdayim o kadarda dikkat ettiyim halde siz nasil böle kilo verdiniz acaba?

Write A Comment