Pakolino Aktivite Kutusu ile tanışmam , çok zor bir dönemime denk gelir diye anlatırım hep;
Çocukların evde olduğu ve benim babannemi kaybettiğim dönemde, üstüne üzüntüden migrenimin tavan yaptığı sırada, en büyük kurtarıcım oldu Pakolino Aktivite Kutusu..

Çocuklar için, kolay ama zaman alan, onları oyalarken sıkmayan ve hatta heyecanlarını dorukta tutan aktiviteler sonrası ortaya çıkan ve kendi emeklerinin keyfini çıkartan oyuncakları onları mutlu ederken benimde bir nebze olsun dinlenmemi sağlıyordu.

Tabii bunun yanında ben onların ; Pakolino aktivite Kutusu ile oynarken ;keşiflerini, ortaya çıkardıkları her oyunda nasıl keyif aldıklarını görmenini yanında el becerilerinin ne kadar geliştiğini gördüğüm için mutluydum.
Biz , geçen Eylül ayından beri Pakolino Aktivite Kutusu ‘ndan hiç kopmadık hatta her ay, Ada ve Aras’ın kutularını heyecanla beklediklerini gördükçe daha bir bağlandık sanki..
Bu mayıstaki aktivite kutusu ise bence Ada ve Aras için bayram niteliğindeydi, çünkü kutunun 1. Aktivitesi ; hamur yoğurup, fırınlamak ve sonra el boyaması ile çerçeve haline gelmiş hamura el baskısı yapmaktı, şunu söyleyebilirim ki Ada, bayıldı hatta bayılmak ne kelime , Aras’tan diğer kutuyu almak için olmadık sevimlilikte yaptı ama Aras vermedi:)

IMG_2596

 

 

2. Aktivite ise hafıza oyunu ile ilgiliydi ki, biz ona da ayrıca bayıldık çünkü restoran ve kafede yemek beklerken oldukça sıkılan Ada ve Aras için keyifli bir eğlenme ve oyalanma aracı oldular.

 

 

 

Bunun yanında son olarak; belirtmeden edemeyeceğim, bir anne olarak benim için eve gelenPakolino Aktivite Kutusunun güzel yanlarından biri de; kutunun içinden sıralandırılmış tam 3 kese kağıdı içinde çıkan paketler, böylece aktivitelerin birbirine karışması mümkün olmuyor ve ayrıca sevdiriyor kendisini bana:)

 

IMG_2960 (7)

 

Birde Pakolino’nun hikayesini kendi ağızlarından dinlemek isterseniz, işte özetle; Pakolino;
Bir anne girişimci tarafından kurulan Pakolino, çocuğu ile nitelikli zaman geçirmek isteyen anne babalar için, “Evde çocuğumla ne yapsam?” sorusuna en pratik, eğlenceli ve eğitici çözümü sunuyor.

 

 

 

Üyelik sistemiyle çalışan Pakolino, her ay yeni bir temaya ait aktiviteleri kapınıza gönderiyor. 3-7 yaş çocuklar için tasarlanan, çocuk gelişimi uzmanları tarafından onaylanmış bu aktiviteler, çocukların ekrandan uzak, doğa dostu malzemelerle içlerindeki mucidi, kaşifi ve sanatçıyı ortaya çıkarmasını hedefliyor. Pakolino, bir yandan nitelikli aile zamanı sağlarken, diğer yandan çocukların erken yaşta zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyerek ileride yaratıcı, sorgulayan, problem çözme yetisi yüksek, kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunuyor.

Her ay Modern Sanat, Minik Şefler, Yağmur Ormanları, Gezginin Dünyası, Renklerin Büyüsü gibi farklı temalara ait 3 kapsamlı aktivite için gerekli tüm malzemeler, detaylı yönergeler ve tema dergisi Pakolino kutularıyla Türkiye’nin 81 iline ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

www.pakolino.com adresinden aydan aya sadece 39TL ödeyerek, bütçenizi yormadan çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak ve ailecek geçirdiğiniz zamanınıza merak, eğlence ve yaratıcılık katmak artık mümkün.

 

Son olarak ,Pakolino Aktivite Kutunun takiçilerime özel tanımladıpı indirimden yararlanmak isterseniz,

 

http://landing.pakolino.com//saadetalgan

bu link sayesinde 59 tl yerine 19 tl.ye pakolino aktivite kutusuna sahip olabilirsiniz.

FullSizeRender

 

 

Author

1 Comment

  1. Bende Eren ve Ada için almayı planlıyordum. İndirim çok iyi oldu.

    Sevgilerimle canım

Write A Comment