Çevremdekiler, ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır, eylül eyından beri oldukça zor bir dönem geçirdim..

 

Beni büyüten, üzerimdeki emeğini kelimelerle anlatamayacağım babanneciğimi eylül ayında hiç beklenmedik şekilde kaybettim..  üzerimden atamadağım bir gerçek var ki, hala gittiğini, kabul edemedim.

Ben daha bu acıyı henüz atlamamışken, aras çok kötü bir olay yaşadı, anaokulunda parmağını kapıya  sıkıştırarak kırdı ve tam 2.5 saat ameliyatta kaldı, üzerien uyanması tam 3 saat aldı.

Böyle zor bir dönem yaşarken, ben evden çıkmak istemezken, normalde evde tutamadığım oğlum, yaşadığı travma yüzünden evden çıkmamak için ağlarken tanıştım Pakolino ile..

Zor bir dönemdi, aras evden çıkmak istemiyordu  ancak fazlasıyla hareketli bir çocuk olduğu için evde de uslu durmuyordu.

Bu dönemde Pakolino benim için kurtarıcı oldu desem abartmış olmam. neden mi?evde oyun denince aklına koşmak , saklanmak , dolapların için dökmek gelen aras, bu aktivite kutusunu çok sevdi..

Pakolino Aktivite Kutusunun içinde çıkan 3 poşetin herbirini farklı günlerde aras’a verdim böylece sıkılmadan ve uzun saatler oynayabildi.koşmak ve saklanmaktan vazgeçmese de dolapları dökmekten şimdilik  vazgeçti:)

 

Geçen günlerde , Bostancı Ponpon Cafe ‘de ben ve tüm çok sevdiğim blogger arkadaşlarım bir araya gelerek Pakolino Aktivite kutusu‘nu Kurucularından dinledik, tam da düşündüğüm gibi işin içinde anne eli varmış.Öyle keyifli bir buluşma oldu ki , tüm blogger arkadaşlarım Pakolino‘yu kendilerinin düzen ve oyunlar arasında bağlayıcılığı , çocuklarının ise keyifli vakit geçirmek açısından çok sevdiklerini anlattılar.

Özetle, şunu söyleyebilirim ki, Pakolino öyle zor bir dönemde yanımda oldu ki benim için yeri çok başka.

Pakolino  yetkilileri benim bu ilgime kayıtsız kalmayıp, beni takip eden annelere özel bir indirim yaptığı için ayrıca teşekkür ederim. link aşağıda, umarım sizde bu aktivite kutuları sayesinde evini derli toplu tutmayı başarırsınız.

http://landing.pakolino.com/saadetalgan

pakolino

 

Author

Write A Comment